A Nokia 3310-es mobiltelefon páratlan volt a maga korában, azóta sem találtunk ennél a készüléknél jobbat! A most következő cikkben 11 megdönthetetlen tényt árulok el nektek, melyek bizonyítják, hogy a 3310-es a világ legjobb találmánya!
Röviden a Nokia 3310-esről
A Nokia 3310 kétsávos, GSM 900-as és 1800-as frekvencián használható mobiltelefon. A Nokia cég 2000 utolsó negyedévében mutatta be a 3210 utódjaként. Rengeteget adtak belőle el szerte a világon. Több utódja is van, a Nokia 3315, 3330, 3350, 3390 és 3395. A telefon 133 gramm tömegű, és 84×48-as felbontású monokróm kijelzője van.
Funkciói között többek között számológépet, stopperórát, emlékeztetőt találunk. Négy játékot tartalmaz: Snake II, Pairs II, Space Impact és Bantumi. A telefonnal lehetséges a megszokott, 160 karakternél akár 3-szor hosszabb SMS. Elődjével ellentétben már képes rezgő hívásjelzésre is. A telefon támogatja a hangrahívást, amely segítségével beszéd hatására tudunk előre beprogramozott számokat tárcsázni.
Nagyon sok elő- és hátlapot vehetünk a telefonhoz és szerelhetünk rá fel. 35 beépített nem polifonikus csengőhangot tartalmaz, további 7 helyre magunk készíthetünk csengőhangokat a dallamszerkesztő segítségével, vagy letölthetünk a készülékre. Különböző profilokat állíthatunk be aszerint, hogy hol vagyunk. Például: ha a Hangos üzemmódot (profilt) választjuk, akkor alapértelmezésben a készülék a leghangosabb csengést és üzenetjelzést állítja be. Ha átváltunk Némára, akkor a telefon nem jelzi hanggal az SMS-t és a hívást, legfeljebb rezgetéssel. Most pedig jöjjenek az okok, hogy miért az emberiség legnagyobb találmánya a 3310-es, a következő oldalon folytatom!
Elég volt havonta egyszer feltölteni.
Mert hatalmas választék volt a cserélhető elő-, és hátlapokból…
…amelyek, ha bátor voltál, más-más színűek voltak.
Lógós vackokat tudtál rárakni tonnaszámra anélkül, hogy bármi baja lett volna.
Nem kellett rá fólia.
Mert igazi DJ-nek érezhetted magad.
Semmi nem volt olyan vicces, mint átállítani a barátod telóján a nyelvet.
Szinte elpusztíthatatlan volt.
A legnehezebb döntés persze az volt, hogy mi legyen az üdvözlő szöveg…
A Snake II volt a legmenőbb játék.
Persze a Space Impact se volt rossz.
Forrás: extremesilverblog.com